מדוע הקמנו את LivA?

 

שני המשאבים החשובים ביותר בחייו של אדם הם זמן ובריאות – פעמים רבות השניים נקשרים האחד בשני.

 

את הדרך שלנו להקמת אתר LivA התחלנו כאנשים פרטיים עם חוויות אישיות. אומרים שבריאות היא משהו שמעריכים רק לאחר שמאבדים, ואנחנו, כמו כולם – בשלב כזה או אחר בחיים – חווינו את הרגע בו היה ברור לנו שאין דבר חשוב יותר מבריאות, ויתרה מכך, שניתן למצוא אותה במקומות שלא האמנו או חשבנו שהם אפשריים.

 

החזון שלנו נולד בנקודה הזאת, ומתוך ההבנה שכולנו מייחלים לחיים טובים ובריאים יותר ושאנחנו יכולים לממש את השאיפה הזאת גם בצעדים קטנים ולא "מושלמים", ומבלי להיות קיצוניים.

 

איכות חיים היא מה שאנחנו אוכלים, נושמים, אוהבים וחושבים. היא הדרך בה אנחנו זזים, איך שאנו ישנים, החומרים שאנחנו מורחים על עורנו, הסביבה והאנשים המקיפים אותנו, אנשי המקצוע שאנחנו בוחרים שיטפלו בנו ועוד.

 

בשגרת החיים של כולנו, אנו נזקקים לעיתים לריפוי הכרחי של סימפטום או מחלה באמצעות תרופות, אך מבינים גם את הצורך בטיפולים המתייחסים לשורש הבעיה ואת התועלת שבאמצעים טבעיים לריפוי. אנו תומכים בשילוב בין שיטות ריפוי קונבנציונליות ומשלימות תוך הכרה בחסרונות, יתרונות ומגבלות של כל שיטה.

אנחנו מאמינים ביכולת הריפוי של הגוף, בשלל דרכים, ויתרה מכך, ברפואה מונעת.

מילה גדולה שמייצגת בחירות שגרתיות בחיים: המזון שהנחנו בצלחת שלנו בארוחת הבוקר, ההליכה לסידורים או לעבודה שהחליפה את השימוש ברכב או בתחבורה ציבורית, השיחות שניהלנו עם חברים ובני משפחה במהלך היום, 10 הדקות שהקדשנו לתרגול מיינדפולנס לפני השינה וכן הלאה. החלטות קטנות ומלאות משמעות שמאחוריהן עומדת תפיסה אחת בלבד: כל שינוי נחשב.

 

איכות חיים ובריאות אינן מורכבות ממטרות שיש להשיג, אלא מצורת חשיבה, מבחירה בדרך חיים, מהאהבה שאנחנו מפנים כלפי עצמנו וגופנו – המקום בו אנחנו למעשה חיים.

אתר LivA נועד לתת לכם מידע ובעיקר השראה על מגוון הדרכים לחיות טוב יותר – ולהרגיש טוב יותר.

אם התוכן שתקראו יעורר בכם סקרנות לנסות יוגה, יגרום לכם לטעום לראשונה בחייכם סלט סלק, יישלח אתכם לטיפול בדיקור סיני – שלא חשבתם שהוא בכלל בשבילכם, או יעזור לכם לחשוב אחרת על ההתמכרות שלכם לסיגריות, סוכרים וכו' – דיינו.

 

התחלנו במשאבים היקרים שקיימים לנו ואיתם נסיים; בזמן שלכם אנחנו מבטיחים להשתמש בכבוד מתוך מחויבות להביא לכם מידע מבוסס, מעניין, ואיכותי ולהכיר לכם את אנשי המקצוע המובילים בכל תחומי הטיפול.

את הבריאות שלכם אנחנו מבקשים לחזק וללוות מדי יום ולהנגיש לכם מידע עדכני שיסייע לכם לקבל רעיונות טובים והחלטות נכונות יותר לחיים שמחים, בריאים וארוכים.

 

צוות האתר ישמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה.

ניתן לפנות אלינו בטופס צור קשר או לשלוח מייל לכתובת: [email protected]